Strona główna     |     Oferta & Catering     |     Galeria     |     Menu     | Lokalizacja kontakt
 

Wesela, Imprezy okolicznościowe, Studniówki, Przyjęcia

Dom Weselny Alami ma Państwu do zaoferowania bardzo szeroki wachlarz usług z dziedziny organizacji imprez okolicznościowych, w naszym lokalu jaki i w miejscach wyznaczonych przez Państwa, catering w biurach, halach produkcyjnych jak i na prywatnych posiadłościch. Jesteśmy w stanie na naszej sali bankietowej przygotować imprezy, wesela do ok. 150 osób, na zewnątrz możemy przygotować garden party
.

Sala ALAMI jest położona w otulinie nadleśnictwa Radziwiłowskiego pomiędzy Międzyborowem a Żyradowem. Do Warszawy dzieli nas odległość 50 km, na zlecenie organizatorów przygotujemy transport. Współpracujemy z wieloma specjalistycznymi firmami, których usługi możemy wykorzystać, aby uatrakcyjnić imprezy.
Bogate doświadczenie gastronomiczne zapewni Państwu usługi na najwyższym poziomie.
Każde wesele, komunia czy impreza okolicznościowa będzie przygotowana przez profesjonalny zespół fachowców tak, aby była niezapomnianą imprezą, aby goście byli jak najbardziej zadowoleni z usług naszej firmy.


Sala Weselna nadaje się świetnie na organizowanie imprez okolicznościowych, Posiadamy duży ogrodzony parking. Nie daleka odległość od Żyrardowa, Grodziska Mazowieckiego sprzyja dobrej organizacji wszelkich imprez firmowych, jak i studniówek. Przygotujemy imieniny, jak i imprezy z okazji wszelkich rocznic.


Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i ze szczególną starannością, w miesiącach letnich do dyspozycji Państwa będzie ogród zewnętrzny z grillem i barem. Przygotowujemy niezapomniane bale sylwestrowe jak i karnawałowe.


Organizacja imprez Cateringowych

Alami usługi catering.

Szczególna dbałość o jakość, smak i sposób podawania potraw oraz dekoracji stołów sprawia, że każdy organizowany przez nas bankiet ma swój niepowtarzalny charakter. Alami organizuje catering, w firmach, na konferencjach, w gospodarstwach u klienta, w halach produkcyjnych na przyjęciach takich jak kongresy, spotkania firmowe, konferencje, sympozja, pikniki, imprezy integracyjne, jak również uroczystości rodzinne .
Alami z dbałością organizuje catering, w której udało się skupić wokół siebie najwyższej klasy pracowników mających wieloletnie doświadczenie w organizacji imprez cateringowych.
Potrafimy zapewnić pełen profesjonalizm i całkowicie zrealizować Państwa wymagania. Nasi kucharze należą do najlepszych. Stawimy się z doświadczoną załogą, specjalistycznym sprzętem oraz doskonałym jedzonkiem grilowym w każdym plenerowym zakątku wskazanym przez Zamawiającego.
Catering - Elastyczność, potrafimy sprostać różnym wymaganiom naszych Klientów w kwesti ogólno planowanego cateringu, zarówno w kwestii planowania nenu, jak i klimatu uroczystości (wystrój, obsługa, muzyka). Alami także w organizowaniu imprez cateringowych słóży kompleksową pomocą w kwestii transportu.

Catering to usługa zewnętrzna dla firm; podmiot wykonuje we własnym zakresie (własne zaplecze, materiały, transport) obsługę gastronomiczną przyjęć, wesel imprez, bankietów i konferencji.
Catering jest to kompleksowa obsługa gastronomiczna, zamawiana na większe imprezy. To forma obsługi wesel, imienin, spotkań firmowych, komunii, nie tylko stacjonarnych, w zamkniętych pomieszczeniach, ale również w plenerze, np. w ogrodzie, czy przy ognisku.
Firma Alami i usługi cateringowe dysponują bardzo nowoczesnymi i niezawodnymi urządzeniami, zapleczem kuchennym i sprzętem piknikowym, a także zapleczem technicznym.

Alami Wesela i organizacja imprez poleca się na:

Ofertę Catering

- Catering dla firm
- Catering dla klientów indywidualnych
- Catering na bankietach
- Catering na chrzciny
- Catering na komunie
- Catering na przyjęciach okolicznościowych
- Catering na wesela
- Caternig na piknikach
- Kompleksowy catering
- Śniadania biznesowe - catering
- Zestawy konferencyjne - catering

Nasze usługi cateringowe świadczymy w wyznaczanych przez organizatora miejscach.
Zorganizujemy każda imprezę z dbałością o zadowolenie Klienta


Alami © 2017